Sadete Krasniqi nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj – Lajmi.net
Sadete Krasniqi nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj
Autori: Lajmi.net Sociale 16:49, 2 November 2017
Sadete Krasniqi, 32- vjeçare nga Gjakova, ka nevojë për ndihmën tuaj. Ajo vuan nga Proteinoza Alvelolare e cila sëmundje po ia vështirëson jetën. Shërimi i saj kushton 60 mijë euro jashtë vendit, pasi në vendin tonë është e pamundur kurimi i saj.

Familja e ka të pamundur t’i sigurojë këto të holla, andaj lut të gjithë qytetarët e vullnetit të mirë dhe ata që kanë mundësi ta ndihmojnë 32 vjeçaren.

Më poshtë gjeni të dhënat se si mund ta ndihmoni.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball