Rozana e hap ‘Kënga Magjike’, Bes Kallaku prezanton përkrah Arditit – Lajmi.net
Rozana e hap ‘Kënga Magjike’, Bes Kallaku prezanton përkrah Arditit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:01, 6 December 2017
Sonte ka nisur festivali shqiptar ‘Kënga Magjike’.

E në në natën e parë gjysmëfinale, ka pasur disa risi, shkruan lajmi.net

E para që ka hapur festivalin, është këngëtarja Rozana Radi e cila vitin  e kaluar e fitoi këtë kompeticion me këngën ‘Më thuaj Ti’, duke e intperetuar edhe sonte.

E risija tjetër është prezantimi i festivalit nga Ardit Gjebrea dhe komediani Bes Kallaku.

Duke qenë se Besi është komedian, nuk do mungojë shakatë e tij gjatë prezantimit.

Kurse kënga e parë konkurrese e sontshme është ajo e Lind Islamit./Lajmi.net/

24879489_2438332896392197_409041265_o24956852_2438332893058864_1312762043_o24946263_2438332899725530_913680060_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO