Rovena publikon këngën ‘Unaza’ – Lajmi.net
Rovena publikon këngën ‘Unaza’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:19, 14 February 2018
Për  ditën e të dashuruarve.

Këngëtarja Rovena Stefa sonte ka lansuar këngën e saj më të re, shkruan lajmi.net

Fjala është për projektin e titulluar ‘Unaza’ të shkruar nga Rovi dhe Gent Fatali kurse muzika u bë nga Elisa dhe vet këngëtarja, me orkestrimin Alandy.

“Unaza” është finalizuar edhe me klip ku Rovena shihet me së shumti me ngjyrën e kuqe, duke u përshtatur me festën!/Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rovena, Unaza

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper