Ronaldo kërkon diçka tjetër para finales kundër Juventusit – Lajmi.net
Ronaldo kërkon diçka tjetër para finales kundër Juventusit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:28, 11 May 2017
Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo kërkon një tjetër titull para finales në Ligën e Kampionëve kundër Juventusit.

Cristiano Ronaldo ka një dëshirë të madhe para finales në Ligën e Kampionëve.

“Jam shumë, shumë i lumtur. Ne luajtëm më mirë dhe e merituam finalen”, tha fillimisht Ronaldo.

“Titulli i 12? Fillimisht duhet të fitojmë La Ligan, e pastaj të shpresojmë se do të triumfojmë edhe në Cardiff”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown