RITA ORA: Po vij në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë /FOTO – Lajmi.net
RITA ORA: Po vij në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë /FOTO
Autori: Lajmi.net EntertainmentLajmePolitikëShowBiz 19:31, 14 February 2018
Këngëtarja Rita Ora do jetë në Kosovë më 17 shkurt në ditën kur do të festohet 10 vjetori i pavarësisë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet ajo përmes një fotografie dhe statusi të hedhur në faqen e saj në Facebook, shkruan lajmi.net

Rita përpos konfirmimit, tha se ka dizajnuar një bluzë si dhuratë me shkronjën ‘K’ që nënkupton shkronjën e parë të emrit të Kosovës të cilës ia ka lënë disa fjalë uruese.

Më poshtë keni edhe postimin e plotë të Ritës! /Lajmi.net/

screenshot_1

Fjalët kyçe: Kosova, Kosova 10 vjet, Rita Ora

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown