Raportet e TBA me reperët e tjerë, flet Don Phenom – Lajmi.net
Raportet e TBA me reperët e tjerë, flet Don Phenom
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:03, 14 September 2018
"Mirage" sonte (e premte) është rikthyer me sezonin e ri.

I ftuar në emisionin e parë të “Mirage” ishte edhe reperi nga radhët e TBA, Don Phenom, shkruan lajmi.net.

Reperi ka zbuluar të pathëna nga jeta e tij profesionale dhe ajo private, si dhe për projektet e tij të fundit në bashkëpunim me Taynën dhe Encën.

Ndër të tjera, ai foli edhe për raportet e anëtarëve të TBA, pjesë e të cilit label është edhe Unikkatil, me reperët e tjetër.

Klikoni videon në linkun e mëposhtëm për të kuptuar se çgarë thotë Don Phenom. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO