Ramush Haradinaj nuk jep detaje rreth takimit për Rezolutën e dialogut me Serbinë – Lajmi.net
Ramush Haradinaj nuk jep detaje rreth takimit për Rezolutën e dialogut me Serbinë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:02, 11 October 2018
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka dalur nga takimi i thirrur nga kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ku po marrin pjesë vetëm dy nga partitë opozitare.

Haradinaj duke mos dashur të jap detaje rreth diskutimeve në këtë mbledhje, ka thënë shkurt para gazetareve se do të kthehet prapë në takim, raporton lajmi.net.

Ky takim po mbahet për harmonizim të qëndrimeve rreth rezolutës për dialogun me Serbinë.

Në të po marrinë pjesë deputeti i PSD-së, Dardan Sejdiu, nga Alternativa Mimoza Kusari, Fatmir Limaj nga Nisma dhe Agim Bahtiri nga AKR-ja. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO