Promovohet monografia “Masakra e Reçakut – Krim Kundër Njerëzimit” – Lajmi.net
Promovohet monografia “Masakra e Reçakut – Krim Kundër Njerëzimit”
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 7:44, 14 September 2017
Prishtinë, 14 shtator - Sot në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani”, në Prishtinë, bëhet promovimi i monografisë “Masakra e Reçakut - Krim Kundër Njerëzimit” nga një grup autorësh.

Libri botohet në gjuhën shqipe dhe atë angleze nga Instituti për Hulumtimin e Krimeve të Luftës.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy