Pioli zhgënjen tifozët e Interit – Lajmi.net
Pioli zhgënjen tifozët e Interit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 23:52, 18 March 2017
Trajneri i Interit, Stefano Pioli, ka pranuar se skuadra e tij ka humbur shpresat për të siguruar një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Sipas Piolit, pas barazimit 2:2 me Torinon, Interi ka minimizuar mundësitë për t’u rikthyer në Ligën e Kampionëve edhe vitin e ardhshëm.

“Liga e Kampionëve ishte qëllimi që i kishim vendosur vetes, dhe tani me këtë barazim sigurisht që ky synim është shumë larg”, ka deklaruar Pioli./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Inter, Stefano Pioli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball