Pilaf me bizele – Lajmi.net
Pilaf me bizele
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 14:28, 7 August 2017
Përbërësit:

2 filxhana oriz

500 gr bizele

2 karrota

kripë dhe piper

vaj

Në videon më poshtë mund të ndiqni hapat se si të bëni pilaf me bizele. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=rssELrslm_Y

Fjalët kyçe: pilaf me bizele

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan