Pas vdekjes së ‘Mjeshtrit të Madh’, Bleona shpreh mërzinë e saj – Lajmi.net
Pas vdekjes së ‘Mjeshtrit të Madh’, Bleona shpreh mërzinë e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:16, 12 January 2018
U nda sot nga jeta, “Mjeshtri i Madh” Rexhep Çeliku, solisti i parë i Ansamblit të Këngëve dhe Valleve Popullore.

E nga kjo vdekje është prekur shumë këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një fotografi të Rexhepit në Instagram, duke shprehur ngushëllime dhe mërzinë e saj.

“Lamtumirë mik i dashur” ishte shkrimi i Bleonës lënë fotos.

Kujtojmë se Rexhep Çeliku vuante nga një sëmundje e rëndë. Ai u shua sot, në orën 2:30./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Bleona Qereti, Rexhep Çeliku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble