Pas “Bileta”, Kida ka një lajm të gëzueshëm për fansat.. – Lajmi.net
Pas “Bileta”, Kida ka një lajm të gëzueshëm për fansat..
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:30, 13 June 2018
Janë bërë një muaj që nga kënga e re e Kidës "Bileta".

Këngët verore sapo kanë filluar edhe për artisten e njohur Orhidea Latifi e cila është duke punuar fuqishëm në projekte të reja, shkruan lajmi net.

Përmes një video që ka hedhur në Instagram ajo bën të ditur se është në përgatitje të këngës së re, e që pritet të publikohet në vijim.

“Uuu çfarë po vjen”, është mbishkrimi sipër videos ku etiketon edhe producentët e grupit të saj ZzappChriss.

Vlen të ceket se projektet e Kidës po pëlqehen gjithnjë ku edhe kjo e fundit numëron mbi 8 milion klikime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO