Pantallona hit për këtë vit: U rrinë mirë të gjitha femrave, përshtaten me të gjitha pjesët e tjera të rrobave! (Foto) – Lajmi.net
Pantallona hit për këtë vit: U rrinë mirë të gjitha femrave, përshtaten me të gjitha pjesët e tjera të rrobave! (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 11:37, 14 January 2018
Shkojnë mirë me çizme, atlete dhe sandale – nuk do të gaboni.

Xhinse të shqyera, pantallona të ngushta ngjyrë të zezë nga imitimi i lëkurës apo kalota?

Këto janë modelet të cilat i kemi bartur gjatë sezoneve, derisa nuk është shfaqur kjo rrobë kaq e bukur!

Modeli i pantallonave me kutia me bazë ngjyrë të hirtë janë krejtësisht në kundërshtim me modën tipike të rrugës.

Bashkë me modelin e mirë me bel të lartë, këto pantallona lehtë shndërrohen në pjesë të vërtetë moderne dhe lehtë inkorporohen në kombinime të ndryshme të veshjeve, transmeton Telegrafi.

Edhe pse burimin e kanë nga moda e punës, kjo nuk do të thotë që këto pantallona nuk mund t’i kombinojmë me veshje ditore të rehatshme.

Modeli i ngushtë i ngjashëm me getet u rrinë mirë femrave shtatgjata dhe belholla, ndërsa ato pak të gjera, model në formë thesi me bel të lartë u rri mirë të gjithave!

Këto pantallona njësoj mirë duken me çizme, si edhe me atlete, mirëpo nëse i bartni për raste të punës, do të përshtaten me xhaketë me kutia.

Në vazhdim shikoni në Instagram edhe ide të tjera se si ta bartni këtë pjesë rrobe fantastike!

opop popo

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO