Pak vranësira e erë, kjo është temperatura maksimale e ditës – Lajmi.net
Pak vranësira e erë, kjo është temperatura maksimale e ditës
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 7:50, 10 August 2018
Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të lehta të cilat do ti takojnë stadit të lartë të troposferës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalët e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 30-33gradë Celsius.

Shtypja atmosferike vazhdon të mbetet mbi vlerat e normales Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes. Indeksi UV mbetet i lartë, të paktën deri në gjysmën e dytë të këtij muaji. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO