Pacolli i jep mirënjohje Halil Kastratit – Lajmi.net
Pacolli i jep mirënjohje Halil Kastratit
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 17:36, 17 July 2018
Hoxhë Halil Kastrati njihet për humanizmin e tij. Ai bëri që shumë familje të kenë lot gëzimi falë bamirësisë që ai ka.

Por jo vetëm kaq. Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli sot ka ndarë jë mirënjohje për humanizmin e Halil Kastratit, transmeton Indeksonline.

Pacolli ka thënë se mirënjohja nuk u dha vetëm për shumën që ka ndarë, por edhe për çdo lot gëzimi që ka ndarë.

“Humanizmi është virtyt i shqiptarëve. Sot i ndava mirënjohje humanistit, mikut dhe vëllaut tim, Halil Kastratit. Jo vetëm për shumën që ka ndarë, por edhe për çdo lot gëzimi që ka ndarë. 🙏🏻”, ka shkruar Pacolli në facebook.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO