Një spital në New York, rekomandon këngët që të shpëtojnë nga sulmet në zemër – Lajmi.net
Një spital në New York, rekomandon këngët që të shpëtojnë nga sulmet në zemër
Autori: Lajmi.net BotaFunLifestyle 10:58, 22 March 2017
New York Presbyterian Hospital, është spitali në New York i cili ka formuluar një playlistë me disa këngë të cilat ju ndihmojnë ta trajnoni zemrën tuaj, transmeton Gazeta Shneta.

Të gjitha këngët që ata kanë selektuar, krijojnë 100 rrahje të zemrës në minutë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO