Një person rrah prindërit e tij në Prizren, arrestohet nga policia – Lajmi.net
Një person rrah prindërit e tij në Prizren, arrestohet nga policia
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:01, 13 January 2018
Gjatë ditës së djeshme është raportuar për një rast të dhunës në familje në qytetin e Prizrenit.

Një person i gjinisë mashkullore është arrestuar pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij.

Si pasojsë e sulmit fizik nga djali i tyre, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit  i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan