Nga prapaskena e xhirimeve të klipit të ri të Dj.PM, Dj Dagz dhe Morena Tarakut – Lajmi.net
Nga prapaskena e xhirimeve të klipit të ri të Dj.PM, Dj Dagz dhe Morena Tarakut
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:11, 17 May 2018
'Femnat' mban titullin kënga e tyre e re e përbashkët.

Dj. PM, Dj. Dagz dhe Morena Taraku kanë bashkuar idetë për të sjell një projekt të përbashkët muzikor dhe puna më e madhe veç ka përfunduar, shkruan lajmi.net

Sipas disa burimeve të lajmi.net kënga do të jetë verore dhe ata aktualisht ndodhen në Turqki për t’i bërë xhirimet e klipit.

Ishte Morena ajo e cila ka hedhur një foto në Instastory nga prapaskena e xhirimeve, dhe duket shumë seksi./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO