Neveritëse: I hedh ujë makaronave për t`i zier, tmerrohet gruaja nga Mitrovica /FOTO – Lajmi.net
Neveritëse: I hedh ujë makaronave për t`i zier, tmerrohet gruaja nga Mitrovica /FOTO
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:46, 14 January 2018
Një grua nga Mitrovica është tmerruar kur ka hedhur ujë në tenxheren me makaronat e blera në njërin nga supermarketet me zë në këtë qytet.

Ajo ka treguar për “Indeksonline” se pasi ka hedhur ujin, janë shfaqur disa insekte tejet të vogla dhe të zeza.

Gruaja është shprehur e habitur me faktin se ndonëse makaronat kishin afat, nga to dolën insektet.

Siç raporton gruaja, makaronat ishin blerë në njërin prej supermarketeve që kanë degët e tyre pothuajse në gjithë qytetet e Kosovës.

m_1515927834-1266607 mm_1515927834-947061

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO