Në nëntor seancë dëgjimore AXOS-Qeveria e Kosovës – Lajmi.net
Në nëntor seancë dëgjimore AXOS-Qeveria e Kosovës
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 10:31, 17 July 2017
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, na mbledhjen e Qeverisë së Kosovës ka thënë se Mbrojtja e Kosovës në rastin Axos është duke e përgatitur raportin e dytë ndaj padisë së Axos, raporton lajmi.net.

Ai ka bërë të dikur se afati për përgatitjen e këtij raporti është 1 shtatori i këtij viti.

Ai ka thënë se më 1 shtator do të prezantohet ky raport nga mbrojtja e Kosovës, pastaj në pjesën e dytë të shtatorit Axos do të paraqesë raportin e saj, kurse në nëntor do të mbahet një seancë dëgjimore./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO