Në këtë qytet qiraja ka filluar të paguhet me seks – Lajmi.net
Në këtë qytet qiraja ka filluar të paguhet me seks
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:28, 6 October 2017
Në të gjithë botën, rritja e çmimit të qirave po favorizon kërkesa në limitet e lejuara nga ligji.

Lajmet e fundit që vijnë nga kryeqyteti anglez Londra, tregojnë se në vend të parasë, qiraja po paguhet me të brendshme.

Tingëllon e pabesueshme, por është e vërtetë, të paktën siç raporton portali “Quartz”, duke pasqyruar publikimet në blogun “Londonist”, ku thuhet se në vend të pagesës mujore për qiranë kërkohen brekë të përdorura, duke mos specifikuar më tej se nuk do të kërkohen kurrë marrëdhënie seksuale.

Ndërsa në të tjera lajmërime, nuk kërkohen të brendshme të përdorura, por favore seksuale në këmbim të mirëpritjes.

Një rast konkret është lajmërimi i një personi me pseudonimin “Daddy”, i cili kërkon një vajzë mbi 18-vjeç, dhe ka dëshirë të braktisë banesën e prindërve për të jetuar me një “njeri të pjekur”.

Ndërsa, në lajmërime të tjera, kërkohet marrëdhënie “nënshtrimi”, pra një skllave në shtëpi. /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: qiraja, Qytet, seks

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball