Ndryshimi i reperit kosovar ndër vite – Lajmi.net
Ndryshimi i reperit kosovar ndër vite
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:01, 13 March 2018
Sot është një reper i njohur.

Por, ndër vite, Fajt ka ndryshuar në pamjen e tij të jashtme, saktësisht në flokë, shkruan lajmi.net

Ai dikur mbante flokët pothuajse tullac por tani ka ndryshuar shumë.

Fajt ka rritur flokët, duke i prere vetëm anash dhe është besnik i këtij stili që po i rri mjaft mirë./Lajmi.net/

screenshot_5 1003860_10151615208383883_600938650_n28945994_2507459292812890_1369838945_o

Fjalët kyçe: There Al Fajt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals