Mos u ankoni – ushtrime mund të bëni edhe në karrige – Lajmi.net
Mos u ankoni – ushtrime mund të bëni edhe në karrige
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 23:30, 13 June 2018
Për të pasur një trup të mirë sidomos para verës duhet të shkoni në palestër.

Por ndonjëherë nuk keni vullnet apo kohë të mjaftueshme për ta kryer këtë aktivit, transmeton Klan Kosova.

Zgjidhja e këtij problemi është shumë e thjeshtë – këto stërvitje mund t’i bëni, ndërsa jeni të ulur në karrige.

I gjeni të renditura më poshtë.Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO