Moderatorja ballkanase pushohet nga puna, sepse punonte edhe si prostitutë (Foto) – Lajmi.net
Moderatorja ballkanase pushohet nga puna, sepse punonte edhe si prostitutë (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:05, 12 April 2017
Një moderatore e njohur në Ballkan, Senada Nurkic është pushuar nga puna.

Dhe arsyeja do ju befasojë, sepse 26-vje֛çarja punonte edhe si prostitutë, shkruan Gazeta Tema, transmeton lajmi.net.

Nurkic, e cila prezantonte një program të njohur në Bosnje, kishte pranuar se punonte edhe si prostitutë, edhe pse e dinte se prostitucioni është i paligjshëm, ajo tha se nuk kishte frikë, pasiqë mbrohej nga një politikan i rëndësishëm në këtë vend.

Ajo ka pranuar se shkonte vetëm me biznismenë dhe njerës të pasur, por që ishin edhe të bukur. Ajo kishte kërkuar seks me një person rreth 600 euro dhe për seks në grup kërkonte 1000 euro. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bosnje, Prostitutë, senada nurkic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool