Modelet më të bukura të thonjve për stinën e vjeshtës (Foto) – Lajmi.net
Modelet më të bukura të thonjve për stinën e vjeshtës (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 8:54, 6 September 2017
Ngjyrat e ndezura ia kanë lënë vendin atyre të mbyllurave dhe nuancave të ftohta.

Hijet e bezhës, bordosë dhe kafes janë më të pëlqyerat për sezonin e vjeshtës ndaj dhe dizajnet e thonjve të mëposhtme nuk kanë sesi të jenë ndryshe.

Shikoni fotografitë më poshtë për t’u frymëzuar dhe ruani modelin e thonjve që ju pëlqen më shumë:

8236fe23560ad00b111e69e206127235

ab74c570ef66a66b8292968aa23f206f

2716e05d16f4ff4047368b61c144fdd7

Fjalët kyçe: Stina e vjeshtës, Thonjë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown