Moda, një garderobë me lule – Lajmi.net
Moda, një garderobë me lule
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:36, 27 April 2018
Pranvera është stina e luleve dhe nuk përjashtohet as gardëroba.

Veshjet me lule janë femërore, dhe kombinohen mjaft mirë, janë elegante dhe shumë origjinale.

Veshjet floreale janë propozuar nga mjaft stilistë në koleksionet e tyre të pranverë-verë 2018, dhe në foto galeri keni mjaft modele nga ku mund të frymëzoheni./tch

  Valentino
Dolce & Gabbana
Fjalët kyçe: lule, moda

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2