Miriami zbulon një ‘sekret’ të Albanit (Foto) – Lajmi.net
Miriami zbulon një ‘sekret’ të Albanit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 0:00, 14 September 2017
Kudo janë bashkë.

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kohën e tyre e kalojnë së bashku edhe në studio ku realizojnë këngë të reja, shkruan lajmi.net

Miriami ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është bashkë me bashkëshortin e saj duke provuar demo të reja.

E sipas shkrimit të lënë, këngëtarja ka thënë se kur është në studio, Albani bëhet serioz!/Lajmi.net/

Në studio bëhet gjithmonë shumë serioz 🤔

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Fjalët kyçe: Albani, Miriami

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball