‘Mirage’ sonte me plot të reja nga bota e showbizit shqiptar – Lajmi.net
‘Mirage’ sonte me plot të reja nga bota e showbizit shqiptar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:39, 21 April 2017
E premtja është e rezervuar gjithmonë për emisionin ‘Mirage’.

Duke filluar nga ora 19:00 në faqen e lajmi.net në Facebook, e më pas në kanalin e lajmi.net në Youtube, mund të mësoni shumë të reja për emrat e njohur të showbizit shqiptar.

Këtë javë mund të ndiqni

Kida koncert në Prishtinë, atmosfera dhe emocionet e fansave

Prapaskenat e xhirimit të klipit të ri të Soni Malajt

Vox Pop: Kush është këngëtari apo këngëtarja më e pëlqyer, përgjigjen qytetarët e Prizrenit.

Ronela Hajati tregon për projektet e radhës

Si do të dukej një maturante e rregulluar nga Adelina dhe Erblini në Studio Volume

Në rubrikën ‘KË ZGJEDH’ këtë javë përgjigjet Fifi.

 

‘Mirage’, emision me Aurora Amerllahun./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Aurora Amerllahu, Mirage

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper