Mihrije Braha e “bllokon” tunelin e Kalimashit për një fotografi (Foto) – Lajmi.net
Mihrije Braha e “bllokon” tunelin e Kalimashit për një fotografi (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:33, 20 March 2017
Këngëtarja Mihrije Braha po vazhdon t'i sfidojë vitet.

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo po sjell fotografi nga më të ndryshmet, madje provokative, shkruan lajmi.net

Së fundmi ka befasuar me një fotografi të realizuar në tunelin e Kalimashit dhe përshtypja e parë vjen sikur e ka ‘bllokuar’ atë për realizimin e kësaj fotografie./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mihrije Braha

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan