Mihrija s’ka të ndalur, e bën përsëri në plazh (Foto) – Lajmi.net
Mihrija s’ka të ndalur, e bën përsëri në plazh (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:24, 12 August 2017
Këngëtajra Mihrije Braha nga fillimi i sezonës së verës, ka provokuar vazhdimisht me imazhe nga deti.

Dhe ajo e bën përsëri këtë gjë, zhvishet dhe shfaq linjat në bikini e lagur në mes të detit, shkruan lajmi.net.

Me këtë imazh, ajo ka përcjellur tek fansat edhe një mesazh “Pershendetje uroj jetë gjat e lumter Respekt Respekt Respekt për juë”.

Për këtë dhe imazhe të tjera të tilla, fansat e komentuan shumë këngëtaren. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mihrije Braha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3