Messi me shokë duke festuar golat e Atleticos kundër Real Madridit (FOTO) – Lajmi.net
Messi me shokë duke festuar golat e Atleticos kundër Real Madridit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:36, 11 May 2017
Lionel Messi ka qenë pjesë e shakave të publikuara në rrjetet sociale gjatë neshjes mes Atletico Madridit dhe Real Madridit në Ligën e Kampionëve. Ai është paraqitur i shoqëruar nga disa bashkëlojtarë të Barcelonës duke festuar me fanellën e Atleticos.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush