Meshkujt lënë anash seksin për… – Lajmi.net
Meshkujt lënë anash seksin për…
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:01, 10 September 2017
Sipas një studimi të fundit, rreth 2 mijë britanikë nuk duan të jenë të lumtur me njëri tjetrin.

Kjo sepse kur ata zgjohen nga gjumi në mëngjes, kanë më shumë dëshirë të kontrollojnë llogaritë e tyre në Facebook e Twitter se sa të bëjnë seks me partnerët që do të përfundonte me lumturi.

Kjo shifër përkon më tepër për tek gjinia mashkullore ndërsa gratë në anën tjetër preferojnë një puthje dhe përqafim me të dashurin se sa të dalin në qytet në këmbë.

Fjalët kyçe: Meshkujt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool