Mediet turke: Burak Ozçivit po ndahet nga gruaja – Lajmi.net
Mediet turke: Burak Ozçivit po ndahet nga gruaja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:41, 13 October 2017
Burak Ozçivit apo siç e njohim ndryshe Kemali, nga seriali më i shikuar të shqiptarët “Kara Sevda” duket se ka luhatje në jetën e tij.

Së fundi po përflitet se martesa e tij ka probleme, ai është i martuar me Fahriye Evcen e cila gjithashtu gëzon profesionin e njëjtë me aktorin turk, transmeton Indeksonline.

Sipas medieve turke ky çift po shkon drejtë ndarjes por një gjë e tillë nuk është konfirmuar akoma nga asnjëri.

Flitet se problemi në mes të çiftit është ka lindur nga një rol filmik që i është ofruar Burakut.

Fjalët kyçe: Burak dhe Fahriye

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals