Masa të shtuara sigurie për dasmën mbretërore – Lajmi.net
Masa të shtuara sigurie për dasmën mbretërore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:17, 19 May 2018
Sot në Mbretërinë e Bashkuar është dasma e vitit.

Princi Harry dhe Meghan Markle kurorëzojnë dashurinë me martesë, shkruan lajmi.net.

Ceremonia e dasmës tashmë është gati të fillojë, ndërsa ka interesim shumë të madh për ta ndjekur nga afër.

Turma të mëdha njerëzish kanë arritur që në orët e para të mëngjesit për të parë nga afër çiftin Harry-Meghan.

Familja mbretërore ka organizuar çdo gjë deri në detaje, madje janë shtuar edhe masat e sigurisë në Winsdor.

Kujtojmë që minuta më parë, Mbretëreshë Elizabetë ka njoftuar se Harry dhe Meghan do të kenë titujt Duka dhe Dukesha e Suxxes-it. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO