Manikyri, tendencat e vjeshtës – Lajmi.net
Manikyri, tendencat e vjeshtës
Autori: Lajmi.net Lifestyle 0:30, 5 September 2017
Tendencat e thonjve për vjeshtë-dimër 2017-2018 nuk kufizohen vetëm tek ngjyrat e errëta, si kafe, apo tonalitete protagoniste në të gjitha koleksionet e make up si grija apo blu.

Këtë vjeshtë do të jenë dhe tek tonalitetet më gjallëruese të konsideruara tipike për stinën e verës.

Përveçse disa nuanca evergreen, si roza, apo e zeza, për këtë stinë thonjtë do të kenë tonalitete të shndritshme, metalike apo pastel.

Nuk mungon as manikyri nude, ndërsa e kuqja klasike pasurohet me fantazi të arta që transformohen në një nail art  protagoniste të bukurisë. Shihni galerinë! /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Manikyr, moda, stili

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble