Luana çmend rrjetin, hap këmbët pranë… – Lajmi.net
Luana çmend rrjetin, hap këmbët pranë…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:58, 14 February 2018
Ka vendosur t’i lë të gjithë pa gjumë.

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram ku dukej tejet hot me një fustan të kuq, shkruan lajmi.net

Luana shihet se është ulur pranë një zjarri dhe kishte hapur këmbët që ja kishte nxjerrë fustani.

E fotos ajo ia shkrim ku përmes të cilit uroi Shën Valentinin.

Fotoja e Luanës u komentua me të madhe nga meshkujt. I dashuri i saj Krenari është vërtetë më fat!/Lajmi.net/

Happy Valentines 🌹

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Fjalët kyçe: Luana Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2