Fit – Lajmi.net

Aktuale

Jo vetëm dieta dhe palestër, këto janë 4 erëzat çudibërëse që djegin kilogramët e tepërt

Vakti perfekt për të rënë në peshë nuk është vetëm një racion me peshk ose mish pule të shoqëruar me sallatë dhe oriz të zi ....

12 July, 2018 Lexo më shumë

Mbani dietë prej kohësh dhe nuk po dobësoheni, këto janë 5 gabimet e përditshme që po prishin gjithçka

Keni kohë që nuk hani në fast food, keni eleminuar përfundimisht ëmbëlsirat dhe akulloret nga vaktet tuaja, stërviteni rregullisht dhe në vend që të humbisni peshë, vazhdoni që të shtoni kile?...

12 July, 2018 Lexo më shumë

Dikur i kishte 206 kilogramë, ndërsa sot femrat çmenden kur e shohin në rrugë

Richard Bryansk kishte shtuar në peshë (206), pas vdekjes së papritur të babait të tij në vitin 2005....

9 July, 2018 Lexo më shumë

Lëng kocke për të humbur peshë

Lëngu i kockave është shumë i mirë për shëndetin dhe bukurinë dhe nuk duhet të konsumohet vetëm kur jeni të sëmurë. Një dietë me bazë lëngun e kockave ju bën të humbni disa kilogramë shumë shpejt....

8 July, 2018 Lexo më shumë

Vetëm kaq minuta ushtrime ju duhen për të formësuar trupin tuaj (Foto)

Nuk keni nevojë të shpenzoni para apo kohë duke shkuar në palestër....

8 July, 2018 Lexo më shumë

Ky është ushqimi që ju dobëson për 21 ditë

Jemi mësuar që na e jepte gjithmonë gjyshja kur ishim sëmurë, por tashmë duhet të ndryshoni taktikë. Lëngu i kockave është shumë i mirë për shëndetin dhe bukurinë dhe një dietë me bazë lëngun e kockave ju bën të humbni disa kilogramë shumë shpejt....

7 July, 2018 Lexo më shumë

Si të dobësoheni pa mbajtur dietë

Mos kërkoni rezultate të pamundura: këtu janë pesë strategji të vogla për të humbur peshë pa vuajtur shumë. Para së gjithash, le të mendojmë për shëndetin. Kjo nuk është një mënyrë për të thënë, sepse ushqimi i shëndetshëm dhe mirëqenia shkojnë dorë për dore....

7 July, 2018 Lexo më shumë

Ushqimi që nuk na pëlqen të gjithëve por që na dobëson për vetëm 21 ditë

Lëngu i kockave është shumë i mirë për shëndetin dhe bukurinë dhe nuk duhet të konsumohet vetëm kur jeni të sëmurë. Një dietë me bazë lëngun e kockave ju bën të humbni disa kilogramë shumë shpejt. ...

6 July, 2018 Lexo më shumë

Ekspertët afër zbulimit të deodorantëve të rinj

Ekspertët besojnë se kanë gjetur një mënyrë më të mirë për të trajtuar djersët....

3 July, 2018 Lexo më shumë

Përqendrohuni në cilësi, jo në sasi

Miti se sa më shumë të bësh ushtrime, është më mirë, nuk qëndron. Përkundrazi, përqendrohuni në kualitetin e ushtrimeve, jo në gjatësinë e tyre, thonë ekspertët, të cilët trajnojnë yjet botërore....

2 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO