LAJMI I FUNDIT: Përleshje dhe të shtëna armësh te Santea në Prishtinë – Lajmi.net
LAJMI I FUNDIT: Përleshje dhe të shtëna armësh te Santea në Prishtinë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:08, 13 February 2018
Rreth orës 11:30 ka ndodhur përleshje fizike midis disa personave te Santea në Prishtinë. Aty janë përdorur edhe armë zjarri, por nuk raportohet për të lënduar.

Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës, e ka konfirmuar për lajmi.net incidentin me armë.

“Rreth orës 11:30 kemi pranuar informacionin për një përleshje fizike mes disa personave ku ka pas edhe të shtëna me arme zjarri, por nuk raportohet për të lënduar. Rasti ka ndodhur në lagjen Santea në Prishtine ku aktualisht ndodhen edhe njësitet policore të cilat po merren me rastin”, ka thënë Ahmeti për lajmi.net.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO