Labi bën me kulm mbi kokë edhe një familje skamnore (Foto) – Lajmi.net
Labi bën me kulm mbi kokë edhe një familje skamnore (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentLajmeShowBizSociale 14:08, 31 July 2017
Edhe pasi hyri në politikë, duke fituar mandatin e deputetit të AKR-së, Labi po vazhdon me aktivitete humanitare.

Sot ai ka arritur të mbledhë shumën prej 26.000 eurosh për një familje 17 anëtarëshe, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Instagram, Labi ka publikuar disa imazhe në të cilat tregon shumën e parave që ka grumbulluar si dhe disa pamje të shtëpisë ku ka banuar ajo familje.

“Edhe kjo ditë u krye!
Zoti ju a shendritë jetën tuaj, për të gjitha kontributet që keni dhënë ne vendin tuaj.

Shikojeni gjendjen e kësaj familje, ndërsa për pak ditë do të bëjnë gjumin në shtëpinë e re!

Labi🕊” shkroi ai në Facebook, duke publikuar edhe videon gjatë dorëzimit të parave për shtëpinë e re të kësaj familje. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO