Ky është pozicioni më i mirë i seksit për burrat dhe për gratë – Lajmi.net
Ky është pozicioni më i mirë i seksit për burrat dhe për gratë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:47, 18 April 2017
Ju keni dëgjua për pozitat e ndryshme të seksit se cilat janë të mira për meshkujt dhe femrat

Një anketë e bërë së fundmi, ka rezultuar se pozicioni më i mirë për të bërë seks është Doggy Style, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Lajmi vjen nga një sondazh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku doktori i seksit ka bërë një anketë me 2,000 njerëz dhe nga ta 35% kan thënë se Doggy Style është pozicioni më i nxehtë në një marëdhënie. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO