Kryetari i Unionit i bizneseve shqiptaro-gjermane po zhvillon takime në Kosovë (Foto) – Lajmi.net
Kryetari i Unionit i bizneseve shqiptaro-gjermane po zhvillon takime në Kosovë (Foto)
Autori: Lajmi.net EkonomiLajmeNacionale 15:01, 14 April 2017
Në vargun e aktiviteteve që kryetari Nazmi Viqa dhe anëtari i kryesisë, Bekim Brestovci nga Unioni  i bizneseve shqiptaro-gjermane kanë patur gjatë vizitës në Kosovë, ata janë pritur në Ministrinë e Diasporës nga ministri Valon Murati.

Viqa dhe Brestovci kanë vizuar edhe RTK-në, ku janë pritur nga drejtori Gjeneral Mentor Shala, drejtori teknik Arber Ibrahimi, si dhe drejtori për marketing Arian Sahiti.

Në Ciao Berto janë pritur nga vëllezërit Krasniqi.

Krerët e Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane kanë vizuar edhe kompaninë ALfa anëtare e Premium dhe UB me pronare Halil Jahaj. Po ashtu kanë qenë pjesëmarrës edhe në emisionin Odeon, si dhe kanë vizituar kompaninë CEO me pronare Bekim Xhafa. /Lajmi.net/

viqa1 viqa2 viqa3 viqa4 viqa5

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool