Krasniqi: ‘Sakrifica’ e PDK-së nuk zhgënjen elektoratin – Lajmi.net
Krasniqi: ‘Sakrifica’ e PDK-së nuk zhgënjen elektoratin
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:16, 19 May 2017
Memli Krasniqi
Memli Krasniqi
Dhurimi i postit të kryeministrit nga Kadri Veseli tek Ramush Haradinaj është vlerësuar si një sakrificë, që tregon se PDK para interesave personale ka ato shtetërore.

Megjithatë pakënaqësi për këtë akt kanë shprehur anëtarë dhe sipmatziant të PDK-së që e duan Veselin në krye të ekzekutivit.

Në një intervistë për televizionin nënkryetari i PDK-së Memli Krasniqi ka thënë se kjo nuk zhgënjen elektoratin e PDK-së.

Për më shumë ndiqeni kronikën:

Fjalët kyçe: Memli Krasniqi, pdk

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool