Korab Shaqiri sot ka pranuar një dhuratë surprizë! Ja kush ia ka dërguar – Lajmi.net
Korab Shaqiri sot ka pranuar një dhuratë surprizë! Ja kush ia ka dërguar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:32, 13 March 2018
Këngëtari Korab Shaqiri e ka pranuar një dhuratë nga një nxënëse.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory, shkruan lajmi.net

Në foton e postuar Korabi nuk ka zbuluar se çfarë konkretisht i kanë sjell por ky fakt e ka befasuar dhe bërë të ndihet mirë këngëtarin dhe profesorin e muzikës.

‘Ata u bënë dritë’ ishte projekti i fundit i Korabit në të cilin erdhi në duet me babain e tij, Ilir Shaqirin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO