Kjo foto po bën namin në rrjet. Ja për çfarë bëhet fjalë – Lajmi.net
Kjo foto po bën namin në rrjet. Ja për çfarë bëhet fjalë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 17:10, 10 March 2018
Shqipëria tashmë është kthyer në qendrën e prodhimit të të trafikimit të lëndëve narkotike. Përgjatë dy muajve të fundit, në Greqi janë kapur 3 ton kanabis të cilat vinin nga Greqia.

Një foto e punuar është duke bërë namin në rrjet.

Këtë herë bëhet për një ironi në lidhje me njerëzit që komentojnë tek Edi Rama.

Bëhet fjalë për një ironi në lidhje me komentet që janë vetëm pozitive në Facebook-un e Edi Ramës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO