Këto sjellje të mashkullit tregojnë se ai nuk ka qëllime të mira – Lajmi.net
Këto sjellje të mashkullit tregojnë se ai nuk ka qëllime të mira
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:28, 18 April 2018
Ekspertët ju këshillojnë të keni parasysh disa sekrete që do t’ju ndihmojnë të kuptoni një mashkull, nëse ju do vetëm për seks, dhe jo për diçka më serioze.

Sipas intv.al ja disa shenja që e tregojnë hapur këtë gjë:

1. Ju merr në telefon, ose dërgon mesazhe më shumë në mbrëmje

Nëse një mashkull që pëlqeni ju dërgon mesazh, ose ju telefonon sidomos në orët e vona të mbrëmjes, me siguri ju do vetëm për seks. Mesazhet mund të jenë: A je vërdallë sot? A bëhesh për një gotë? Çfarë do bësh më vonë? Femra, tregoni kujdes, nëse ju nuk e doni për seks këtë person.

2. Nuk interesohet për planet e tua

Nëse gjatë bisedës me të, nuk tregon interes për gjërat e tua, thjesht ju do për seks. Sipas intv.al ai ka mungesë interesi ndaj jush, pasi ka rëndësi vetëm marrëdhënia seksuale.

3. Nuk ju prezanton me asnjë mik

Nëse ky mashkull që po frekuentoheni nuk ju prezanton me ndonjë mik, kjo gjë tregon se nuk mendon të krijojë një lidhje me ju, por vetëm ju do për seks. Nëse e bën këtë gjë, duhet të mendoheni mirë nëse dëshironi të vazhdoni ta takoni sërish.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO