Këto janë festivalet në të cilat mori pjesë Nita Latifi (Video) – Lajmi.net
Këto janë festivalet në të cilat mori pjesë Nita Latifi (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:17, 17 July 2017
Këngëtarja Nita Latifi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin Mirage këtë të premte.

Nita rrëfeu shumëçka nga karriera e saj nga fillimi  e deri në ditët e sotme, por më e rezervuar ishte për jetën private.

Ndër të tjera, Nita tregoi edhe për festivalet në të cilat ka marrë pjesë dhe çmimet që kishte marrë.

Videoja e mëposhtme tregon se për cilat festivale bëhet fjalë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Nita Latifi- Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball