Kaq elegant çiftin Fejzullahu nuk e keni parë kurrë – Lajmi.net
Kaq elegant çiftin Fejzullahu nuk e keni parë kurrë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:41, 12 October 2017
Një fotografi të përbashkët e kanë publikuar në Instagram.

E në këtë imazh, Ermal dhe Ariana Fejzullahu duken më elegant se kurrë më parë, shkruan lajmi.net

Ata shihen se janë veshur e rregulluar për ndonjë aheng, por nuk kanë dhënë detaje shtesë lidhur me këtë çështje.

Duke e zgjedhur ngjyrën e zezë si identifikim, çifti u komentua nga ndjekësit e tyre, duke i lavdëruar për pamjen.

Në këtë foto, po ashtu vërehet një rënie e lehtë e peshës së Ermalit./Lajmi.net/

💏

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

Fjalët kyçe: Ariana, Ermali

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3