Kam filluar të bëj seks me komshiun, por ai… – Lajmi.net
Kam filluar të bëj seks me komshiun, por ai…
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:32, 28 July 2017
Një tjetër histori tradhtie është bërë publike në rubrikën e psikologes së “The Sun”. Kësaj here, një grua e martuar e tradhton burrin me komshiun por duket se gjerat janë komplikuar dhe tashmë nuk di se çfarë zgjidhje t’i japë. Ja çfarë i ka rrëfyer psikologes.

Letra e gruas

“E dashur psikologe, dua të më ndihmoni dhe të më jepni një këshillë pasi nuk di se çfarë të bëj. Unë jam 38 vjeç dhe jam e martuar prej 10 vitesh. Me burrin kemi pasur një jetë të mirë, por u bë kohë që nuk argëtohemi në shtrat. Së fundmi unë kam filluar të bëj seks me komshiun përballë shtëpisë. E takova një ditë kur po kthehesha nga puna dhe kështu bëmë pak muhabet. Gjatë bisedës i thashë se nuk ndihesha e lumtur dhe ai ma preu fare shkurt duke më thënë se kur të kem nevojë për seks t’i telefonoj. Në fillim mbeta e shtangur por ditën tjetër i shkrova një mesazh. E lamë të takoheshim në shtëpinë e tij pasi ishte vetëm. Si fillim nisëm të bisedojmë por sigurisht që përfunduam duke bërë seks. Nga ajo herë ne takohemi rregullisht dhe unë kam filluar të fiksohem si adoleshente pas tij… por e di ç’më thotë ai?! Më thotë shpesh se nuk duhet ta marr seriozisht këtë lidhje pasi ai thjeshtë e konsideron si një lidhje qejfi dhe aspak serioze”.

Përgjigjja e psikologes

“Ai është duke të thënë të vërtetën për të cilën edhe ti duhet të jesh e vetëdijshme. Shkëputu prej ti dhe gjej edhe një herë harmoninë në krahët e bashkëshortit”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO