Ja si duket në të vërtetë dashuria (Foto) – Lajmi.net
Ja si duket në të vërtetë dashuria (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:40, 1 August 2017
Thonë se nuk ka fjalë për të përshkruar atë që ndjen një person i dashuruar.

Sikundër thonë se ca foto flasin më shumë se fjalët.

Natalia Mindru nga Rumania ka vendosur të fiksojë momentet e dashurisë mes çifteve të reja.

Seria e saj titullohet “Urban Love Stories” dhe sjell këto imazhe kaq të fuqishme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dashuria, Foto

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels