Ja përse duhet ta bëni këtë (Video) – Lajmi.net
Ja përse duhet ta bëni këtë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 18:13, 7 August 2017
Mund të duket e çuditshme, por sipas studiuesve kjo është mënyra më e mirë për të parandaluar infeksionet në organin gjenital.

Pas kryerjes së një marrëdhënie, organi gjenital i gruas është i hapur për infeksione, kështu që mënyra më e mirë për t’i parandaluar ato është të merrni një tharëse flokësh.

Këshilla vjen nga studiues amerikanë e gjermanë, transmeton lajmi.net

Kur kryejnë marrëdhënie, çifti shpërndan tek njëri tjetri bakterie. Ju duhet të pastroni organin gjenital me ujë të ngrohtë dhe pastaj ta përdorni tharësen e flokëve në të ftohtë ashtu që të jetë gjithçka në rregull me shëndetin tuaj.

Për më shumë shikoni videon. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Tharese flokesh

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble